BMW X1 (E84) xDrive 28 i - Spojka od 3/2011 do 6/2015, 1997 ccm, 180 kW, 245 hp, N20 B20 A, SUV
| Výška [mm] | 45 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,75 kg |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 105 mm |
| druh kloubu | diskový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez materiálu pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 142 mm |
| Výška [mm] | 35 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 57,5 mm |
| váha [g] | 750 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 70 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 26117511454 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| druh kloubu | diskový kloub |
| Počet upevňovacích otvorů | 6 |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
| Počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 105 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
| Počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 105 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 142 mm |
| Výška [mm] | 35 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 57,5 mm |
| váha [g] | 750 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 70 |
Dostupnost