BMW X5 Van (G05) xDrive 30 d - Spojka od 11/2019 do 3/2023, 2993 ccm, 195 kW, 265 hp, B57 D30 A, Skříň/SUV
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,46 kg |
| Počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 105 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 105 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 105 mm |
| druh kloubu | diskový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 105 mm |
|---|---|
| druh kloubu | diskový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Šířka [mm] | 41,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 55 mm |
| Vnější průměr [mm] | 144 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 105 mm |
Dostupnost