MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 200 Kompressor (211.042) - Spojka od 11/2002 do 12/2008, 1796 ccm, 120 kW, 163 hp, M 271.941, limuzína
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 100 mm |
| druh kloubu | diskový kloub |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma / kovový |
| Počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
| Hmotnost [kg] | 0,565 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 100 mm |
|---|---|
| váha [g] | 1417 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
| Průměr v mm | 140 mm |
| druh kloubu | diskový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez materiálu pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
| druh kloubu | diskový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Počet upevňovacích otvorů | 6 |
Dostupnost