FORD USA MUSTANG kupé 5.4 V8 - Spojka od 1/2006, 5403 ccm, 355 kW, 483 hp, , kupé
| Rok výroby od | 10/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2010 |
| Průměr v mm | 30 mm |
| Délka [mm] | 94 mm |
| Průměr 1 [mm] | 30183 mm |
| druh kloubu | křížový kloub |
| délka 1 [mm] | 92,08 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 33 mm |
| Vnější průměr [mm] | 118,5 mm |
| Počet zubů vstupního hřídele | 30 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 34,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 113,2 mm |
| Počet zubů vstupního hřídele | 30 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2010 |
| Průměr 1 [mm] | 30183 mm |
| druh kloubu | křížový kloub |
| délka 1 [mm] | 92,08 mm |
Dostupnost