MERCEDES-BENZ 124 limuzína (W124) 200 E - Spojka od 11/1992 do 5/1993, 1997 ccm, 77 kW, 105 hp, M 102.922, limuzína
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | A 887155 |
| montovaná strana | zadní |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ASD |
| Průměr v mm | 115 mm |
| Počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 80 mm |
| druh kloubu | diskový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez materiálu pro namontování/upevnění |
| Jednotka množství | kus |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ASD |
| Tloušťka/síla [mm] | 21 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,77 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 41 mm |
| Vnější průměr [mm] | 115 mm |
| Počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 80 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Doplňující výrobek/info 2 | s podložkami |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ASD |
| Tloušťka/síla [mm] | 24 mm |
| Výška [mm] | 28,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,62 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 41 mm |
| Vnější průměr [mm] | 129 mm |
| Počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 90 mm |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 10 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Speciální vozidlo | není určeno pro vozidla taxislužby |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ASD |
| Hmotnost [kg] | 0,909 kg |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 90 mm |
| druh kloubu | diskový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | A 887155 |
| montovaná strana | zadní |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ASD |
| Výška [mm] | 20,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,546 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 41 mm |
| Vnější průměr [mm] | 115 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 80 mm |
| druh kloubu | diskový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez materiálu pro namontování/upevnění |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se zásuvkou |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Speciální vozidlo | není určeno pro vozidla taxislužby |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ASD |
| Tloušťka/síla [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,473 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 41 mm |
| Vnější průměr [mm] | 125 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 90 mm |
| druh kloubu | diskový kloub |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ASD |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,377 kg |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 90 mm |
| druh kloubu | diskový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ASD |
| druh kloubu | diskový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | A887155 |
| montovaná strana | zadní |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ASD |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ASD |
| pro OE číslo | 202 410 13 15 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 90 mm |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Performance |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 1,11 g |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Performance |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 745 g |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Performance |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 794 g |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Performance |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 1,033 g |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Performance |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 813 g |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Performance |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 475 g |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Performance |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 240 g |
Dostupnost