MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T D (124.190) - Spojka od 9/1986 do 6/1993, 2996 ccm, 80 kW, 109 hp, OM 603.912, kombi
| Speciální vozidlo | není určeno pro vozidla taxislužby |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Průměr v mm | 90 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 90 mm |
| druh kloubu | diskový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Speciální vozidlo | pro vozidla taxislužby |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 90 mm |
| druh kloubu | diskový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| druh kloubu | diskový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez materiálu pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Průměr v mm | 90 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 90 mm |
| druh kloubu | diskový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 90 mm |
|---|---|
| druh kloubu | diskový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 90 mm |
|---|---|
| druh kloubu | diskový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez materiálu pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | F122358 |
|---|---|
| Typ převodovky | plně automatický |
| montovaná strana | přední |
| Tloušťka/síla [mm] | 38 mm |
| Průměr díry [mm] | 10 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 33 mm |
| Vnější průměr [mm] | 128 mm |
| Počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 80 mm |
| druh kloubu | diskový kloub |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | F122359 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | zadní |
| Speciální vozidlo | pro vozidla taxislužby |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 90 mm |
| druh kloubu | diskový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1989 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 90 mm |
| druh kloubu | diskový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Typ vozidla | W124.130/330 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| druh kloubu | diskový kloub |
Dostupnost
| Typ vozidla | W124.190/290 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| druh kloubu | diskový kloub |
Dostupnost
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 90 mm |
|---|---|
| druh kloubu | diskový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 90 mm |
| druh kloubu | diskový kloub |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1989 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Speciální vozidlo | není určeno pro vozidla taxislužby |
| vnitřní průměr [mm] | 37 mm |
| Počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 90 mm |
| druh kloubu | diskový kloub |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1989 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/1989 |
| Číslo podvozku (VIN) od | F174967 |
| Typ vozidla | 124.190 |
| montovaná strana | přední |
| Speciální vozidlo | není určeno pro vozidla taxislužby |
| Tloušťka/síla [mm] | 24 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,35 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr [mm] | 132 mm |
| Počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 90 mm |
| druh kloubu | diskový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | F 122359 |
| montovaná strana | zadní |
| Speciální vozidlo | pro vozidla taxislužby |
| Průměr v mm | 129 mm |
| Počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 90 mm |
| druh kloubu | diskový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez materiálu pro namontování/upevnění |
| Jednotka množství | kus |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | **********F122359 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | zadní |
| Speciální vozidlo | pro vozidla taxislužby |
| Tloušťka/síla [mm] | 24 mm |
| Tloušťka/síla [mm] | 29 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,895 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 41 mm |
| Vnější průměr [mm] | 129 mm |
| Počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 90 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Doplňující výrobek/info 2 | s podložkami |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 10 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | F 122359 |
| montovaná strana | zadní |
| Speciální vozidlo | pro vozidla taxislužby |
| Hmotnost [kg] | 0,909 kg |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 90 mm |
| druh kloubu | diskový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1989 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Výška [mm] | 24 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,008 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 37 mm |
| Vnější průměr [mm] | 132 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 90 mm |
| druh kloubu | diskový kloub |
Dostupnost