MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T D (202.180) - Spojka od 10/1996 do 3/2001, 1997 ccm, 65 kW, 88 hp, OM 604.915, kombi
| pro OE číslo | 124 411 06 15 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,027 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 202 410 02 15 |
|---|---|
| pro OE číslo | 202 410 07 15 |
| Hmotnost [kg] | 0,875 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 33 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,67 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 47 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 202 410 11 15 |
|---|---|
| pro OE číslo | 202 411 03 15 |
| Hmotnost [kg] | 1,033 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 37 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 24 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 33 mm |
| Vnější průměr [mm] | 124 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 80 mm |
| druh kloubu | diskový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| druh kloubu | diskový kloub |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 90 mm |
|---|---|
| druh kloubu | diskový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez materiálu pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 24 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 33 mm |
| Vnější průměr [mm] | 124 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 80 mm |
| druh kloubu | diskový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| druh kloubu | diskový kloub |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 24 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 33 mm |
| Vnější průměr [mm] | 124 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 80 mm |
| druh kloubu | diskový kloub |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez materiálu pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| druh kloubu | diskový kloub |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez materiálu pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | F 702940 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Speciální vozidlo | není určeno pro vozidla taxislužby |
| vnitřní průměr [mm] | 41 mm |
| Vnější průměr [mm] | 115 mm |
| Počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 80 mm |
Dostupnost