LAND ROVER 110/127 (LDH) 2.5 TD 4x4 - Spojka od 9/1986 do 7/1990, 2494 ccm, 63 kW, 86 hp, 19 J, uzavřený terénní vůz
| montovaná strana | přední kloubový hřídel na rozvodovce |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Premium |
| Průměr 1 [mm] | 27 mm |
| druh kloubu | křížový kloub |
| Mazání | s tuk.mazáním |
| délka 1 [mm] | 82 mm |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední kloubový hřídel na rozvodovce |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Standard |
| Průměr 1 [mm] | 27 mm |
| druh kloubu | křížový kloub |
| Mazání | s trvalým mazáním |
| délka 1 [mm] | 82 mm |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní kloubový hřídel bez diferenciálu |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Standard |
| Průměr 1 [mm] | 30 mm |
| druh kloubu | křížový kloub |
| Mazání | s tuk.mazáním |
| délka 1 [mm] | 92 mm |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 252578 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 82 mm |
| délka 1 [mm] | 60,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední kloubový hřídel na rozvodovce |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Premium |
| Průměr 1 [mm] | 27 mm |
| druh kloubu | křížový kloub |
| Mazání | s tuk.mazáním |
| délka 1 [mm] | 82 mm |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední kloubový hřídel na rozvodovce |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Standard |
| Průměr 1 [mm] | 27 mm |
| druh kloubu | křížový kloub |
| Mazání | s trvalým mazáním |
| délka 1 [mm] | 82 mm |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní kloubový hřídel bez diferenciálu |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Standard |
| Průměr 1 [mm] | 30 mm |
| druh kloubu | křížový kloub |
| Mazání | s tuk.mazáním |
| délka 1 [mm] | 92 mm |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 252578 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 82 mm |
| délka 1 [mm] | 60,3 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 252578 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 82 mm |
| délka 1 [mm] | 60,3 mm |
Dostupnost