Všechny vozy - Spojka
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,563 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 50 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 100 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,081 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 50 mm |
| Počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 100 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Doplňující výrobek/info 2 | s podložkami |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 24 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,040 kg |
| Vnější průměr 1 [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 22 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 20 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,292 kg |
|---|---|
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 78 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 127 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 133 mm |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,55 kg |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 96 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 160 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,94 kg |
| Vnější průměr [mm] | 50 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 164 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,57 kg |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 35 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,690 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 58 mm |
| Vnější průměr [mm] | 148 mm |
| Počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 110 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,969 kg |
| Počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 97 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,02 kg |
|---|---|
| Počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 97 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost