BMW 5 Touring (E61) 520 d - Koleno od 4/2005 do 5/2010, 1995 ccm, 120 kW, 163 hp, M47 D20 (204D4), N47 D20 A, N47 D20 C, kombi
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s podpěrným čepem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24405 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro číslo výrobku | 93374 |
|---|---|
| Délka [mm] | 2 mm |
| Šířka [mm] | 16 mm |
| Výška [mm] | 16 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,002 kg |
| Klíčové písmeno | 26 |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 93374 |
|---|---|
| Délka [mm] | 2 mm |
| Šířka [mm] | 16 mm |
| Výška [mm] | 16 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,002 kg |
| Klíčové písmeno | 26 |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 93374 |
|---|---|
| Délka [mm] | 2 mm |
| Šířka [mm] | 16 mm |
| Výška [mm] | 16 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,002 kg |
| Klíčové písmeno | 26 |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 93374 |
|---|---|
| Délka [mm] | 2 mm |
| Šířka [mm] | 16 mm |
| Výška [mm] | 16 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,002 kg |
| Klíčové písmeno | 26 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2007 |
|---|---|
| Kód motoru | N47D20C |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost