NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2 - Koleno od 5/2010 do 9/2015, 1198 ccm, 59 kW, 80 hp, HR12DE, Šikmá zadní část
| pro číslo výrobku | 28838 |
|---|---|
| Délka [mm] | 16,5 mm |
| Šířka [mm] | 8,5 mm |
| Výška [mm] | 16,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,063 kg |
| Klíčové písmeno | 26 |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 28838 |
|---|---|
| Délka [mm] | 16,5 mm |
| Šířka [mm] | 8,5 mm |
| Výška [mm] | 16,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,063 kg |
| Velikost závitu | M8x1,25 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Klíčové písmeno | 26 |
| Volitelné | Ano |
| povrch | J/E |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2010 |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 5 |
| Vybavení vozidla | pro auta s OBD |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| EG/ECE - vyhovující | Ano |
Dostupnost