Všechny vozy - Koleno
| Délka [mm] | 450 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 7,2 kg |
| Druh katalyzátoru | s řízeným katalyzátorem (třícestný) |
| Emisní norma | Euro 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Délka [mm] | 300 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 8,7 kg |
| Druh katalyzátoru | s řízeným katalyzátorem (třícestný) |
| Emisní norma | Euro 4 (D4) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Délka [mm] | 750 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 6,9 kg |
| Druh katalyzátoru | s řízeným katalyzátorem (třícestný) |
| Emisní norma | Euro 4 (D4) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Délka [mm] | 610 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 7,0 kg |
| Druh katalyzátoru | s řízeným katalyzátorem (třícestný) |
| Emisní norma | Euro 3 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Délka [mm] | 940 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 9,4 kg |
| Druh katalyzátoru | s řízeným katalyzátorem (třícestný) |
| Emisní norma | Euro 5 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Délka [mm] | 360 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 7,0 kg |
| Druh katalyzátoru | s řízeným katalyzátorem (třícestný) |
| Emisní norma | 4 eura |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Délka [mm] | 630 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 7,0 kg |
| Druh katalyzátoru | s řízeným katalyzátorem (třícestný) |
| Emisní norma | 4 eura |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Délka [mm] | 400 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 7,0 kg |
| Druh katalyzátoru | s řízeným katalyzátorem (třícestný) |
| Emisní norma | 4 eura |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Průměr v mm | 150 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 470 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,2 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 48 mm |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Emisní norma | Euro 3/Euro 4 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Průměr v mm | 150 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 460 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,2 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 48 mm |
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s jedním Krümmer katalyzátorem |
| Emisní norma | Euro 3/Euro 4 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Průměr v mm | 150 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 460 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,0 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 48 mm |
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s jedním Krümmer katalyzátorem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| pro normu výfukových plynů pro výrobce | Euro 3 / Euro 4 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 150 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 900 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,1 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 48 mm |
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s jedním Krümmer katalyzátorem |
| Emisní norma | 4 eura |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Průměr v mm | 150 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 470 mm |
| Hmotnost [kg] | 9,8 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 48 mm |
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s jedním Krümmer katalyzátorem |
| Emisní norma | Euro 3/Euro 4 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Délka [mm] | 460 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 7,1 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Délka [mm] | 350 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,5 kg |
| Druh katalyzátoru | s řízeným katalyzátorem (třícestný) |
| Emisní norma | Euro 4 (D4) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Délka [mm] | 350 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,5 kg |
| Druh katalyzátoru | s řízeným katalyzátorem (třícestný) |
| Emisní norma | Euro 4 (D4) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Délka [mm] | 350 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,5 kg |
| Druh katalyzátoru | s řízeným katalyzátorem (třícestný) |
| Emisní norma | Euro 4 (D4) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Délka [mm] | 350 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,4 kg |
| Druh katalyzátoru | s řízeným katalyzátorem (třícestný) |
| Emisní norma | Euro 5 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Délka [mm] | 350 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,4 kg |
| Druh katalyzátoru | s řízeným katalyzátorem (třícestný) |
| Emisní norma | Euro 4 (D4) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Délka [mm] | 340 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,2 kg |
| Druh katalyzátoru | s řízeným katalyzátorem (třícestný) |
| Emisní norma | Euro 5 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost