BMW 3 kupé (E46) 318 Ci - svařované pouzdro od 12/1999 do 8/2001, 1895 ccm, 87 kW, 118 hp, M43 B19 (194E1), kupé
| TECDOC-číslo motoru | 27701 |
|---|---|
| Průměr v mm | 50 mm |
| Délka [mm] | 8,1 mm |
| Délka [mm] | 80 mm |
| Délka [mm] | 90 mm |
| Šířka [mm] | 8 mm |
| Šířka [mm] | 90 mm |
| Výška [mm] | 6,1 mm |
| Výška [mm] | 6,6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,497 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,586 kg |
| Materiál | nerez ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 50 mm |
| Klíčové písmeno | 27 |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
| Spojovací díl potrubí | Upínací objímka |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost