RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 16V (KA0B, KA04, KA11) - svařované pouzdro od 3/1999 do 8/2003, 1598 ccm, 79 kW, 107 hp, K4M 700, K4M 701, K4M 704, K4M 708, K4M 709, K4M 712, kombi
| Průměr v mm | 69 mm |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
| Sériové číslo | 99.1075 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 50 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 80 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
| Číslo produkce | 0570150 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 50 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 80 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 45 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 50 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 50 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 8,1 mm |
| Délka [mm] | 80 mm |
| Délka [mm] | 90 mm |
| Šířka [mm] | 8 mm |
| Šířka [mm] | 90 mm |
| Výška [mm] | 6,1 mm |
| Výška [mm] | 6,6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,497 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,586 kg |
| Materiál | nerez ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 50 mm |
| Klíčové písmeno | 27 |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
| Spojovací díl potrubí | Upínací objímka |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost