AUDI A4 B5 Avant (8D5) RS4 quattro - svařované pouzdro od 5/2000 do 9/2001, 2671 ccm, 280 kW, 380 hp, ASJ, AZR, kombi
| montovaná strana | výstup |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Délka [mm] | 125 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Délka [mm] | 95 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 125 mm |
| Výška [mm] | 70 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,775 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 60 mm |
| Klíčové písmeno | 27 |
| Spojovací díl potrubí | Upínací objímka |
Dostupnost
| montovaná strana | výstup |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Délka [mm] | 125 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| montovaná strana | výstup |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Délka [mm] | 125 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost