AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 2.0 E - svařované pouzdro od 1/1993 do 7/1998, 1984 ccm, 85 kW, 115 hp, ABK, Kabriolet
| Varianta výbavy | 401407 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) | ->8G-W-010000 |
| Varianta výbavy | 00000000000000006927 |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 401407 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 8G-W-010000 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 8G-P-002001 |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
| Sériové číslo | 99.1054 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 125 mm |
|---|---|
| Průměr potrubí [mm] | 50 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 54 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M8 |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
| Číslo produkce | 0558530 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 50 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
| Číslo produkce | 0570050 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Průměr v mm | 50 mm |
| Délka [mm] | 90 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost