PEUGEOT 206 SW (2E/K) 2.0 HDi - svařované pouzdro od 7/2002 do 2/2007, 1997 ccm, 66 kW, 90 hp, RHY (DW10TD), kombi
| Průměr v mm | 70 mm |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| montovaná strana | AGR-Ventil |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost
| Průměr v mm | 70 mm |
|---|---|
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| montovaná strana | AGR-Ventil |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 505 28 4 |
| Průměr v mm | 67 mm |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 413798 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000006953 |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 413798 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000006967 |
| Průměr v mm | 72 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 66 mm |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
| Sériové číslo | 99.0285 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 413798 |
|---|---|
| Průměr v mm | 72 mm |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
| Sériové číslo | 99.1066 |
Dostupnost