NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi - svařované pouzdro od 9/2003 do 6/2010, 1461 ccm, 60 kW, 82 hp, K9K 722, Šikmá zadní část
| Průměr v mm | 50 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
| Velikost závitu | M10 |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 50 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M8 |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 414353 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2005 |
| Varianta výbavy | 00000000000000006926 |
| Průměr v mm | 51 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2005 |
|---|---|
| Průměr v mm | 51 mm |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
| Sériové číslo | 99.1051 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 50 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M8 |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
| Číslo produkce | 0558520 |
Dostupnost