MINI MINI Kabriolet (R52) Cooper S - svařované pouzdro od 7/2004 do 7/2008, 1598 ccm, 125 kW, 170 hp, W11 B16 A, Kabriolet
| Průměr v mm | 64 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 75 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 64 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 75 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 414889 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000006943 |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 64 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 75 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
| Číslo produkce | K0572500 |
Dostupnost