OPEL ASTRA F kombi (T92) 1.7 TDS (F35, M35) - svařované pouzdro od 12/1991 do 1/1998, 1686 ccm, 60 kW, 82 hp, 17 DT, X 17 DT, kombi
| Průměr v mm | 50 mm |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Kód motoru | 17 DT / X 17 DT (TC4 |
|---|---|
| Průměr v mm | 49,5 mm |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 052 04 7 |
| Průměr v mm | 50 mm |
| Velikost závitu | M10 |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 46124 |
|---|---|
| Průměr v mm | 49,5 mm |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
| verze | VAG |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 401833 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000006925 |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 401832 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000006963 |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 48 mm |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
| Sériové číslo | 99.1048 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Velikost závitu | M8 |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 50 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M8 |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
| Číslo produkce | 0558520 |
Dostupnost