VW JETTA III (1K2) 1.9 TDI - svařované pouzdro od 8/2005 do 10/2010, 1896 ccm, 77 kW, 105 hp, BKC, BLS, BXE, limuzína
| Průměr v mm | 60 mm |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
| Sériové číslo | 99.1060 |
Dostupnost
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
|---|
Dostupnost
| Průměr v mm | 75 mm |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | V-paska-sponka |
| Číslo produkce | K0550030 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Varianta výbavy | 415853 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) | ->1K-A-137000 |
| montovaná strana | přední |
| Varianta výbavy | 00000000000000006919 |
| Průměr v mm | 75 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| pro číslo výrobku | V10-63-0083 |
| pro číslo výrobku | V10-63-9083 |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
| Spojovací díl potrubí | V-paska-sponka |
| Číslo produkce | K0550030 |
Dostupnost