PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V - svařované pouzdro od 2/2006 do 10/2013, 1360 ccm, 65 kW, 88 hp, KFU (ET3J4), Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 17550 |
|---|---|
| Průměr v mm | 42 mm |
| Délka [mm] | 90 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17550 |
|---|---|
| Průměr v mm | 42 mm |
| Délka [mm] | 90 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17550 |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Průměr v mm | 42 mm |
| Délka [mm] | 70 mm |
| Délka [mm] | 80 mm |
| Délka [mm] | 90 mm |
| Šířka [mm] | 90 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,426 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,470 kg |
| Materiál | nerez ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 43 mm |
| Klíčové písmeno | 27 |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
| Spojovací díl potrubí | Upínací objímka |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17550 |
|---|---|
| Průměr v mm | 42 mm |
| Délka [mm] | 90 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 416498 |
|---|---|
| Rok výroby od | 04/2006 |
| Varianta výbavy | 00000000000000006925 |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 45 mm |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
| Sériové číslo | 99.1045 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 416498 |
|---|---|
| Rok výroby od | 04/2006 |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
| Sériové číslo | 99.1048 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 48 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M8 |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
| Číslo produkce | 0558500 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17550 |
|---|---|
| Průměr v mm | 42 mm |
| Délka [mm] | 90 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost