VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI - svařované pouzdro od 2/2006 do 5/2010, 1390 ccm, 103 kW, 140 hp, BMY, CAVC, velkoprostorová limuzína
| Kód motoru | CAVC |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Průměr v mm | 50 mm |
| Délka [mm] | 8,1 mm |
| Délka [mm] | 80 mm |
| Délka [mm] | 90 mm |
| Šířka [mm] | 8 mm |
| Šířka [mm] | 90 mm |
| Výška [mm] | 6,1 mm |
| Výška [mm] | 6,6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,497 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,586 kg |
| Materiál | nerez ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 50 mm |
| Klíčové písmeno | 27 |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
| Spojovací díl potrubí | Upínací objímka |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost