SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t - svařované pouzdro od 7/2000 do 12/2009, 1985 ccm, 136 kW, 185 hp, B205L, limuzína
| Průměr v mm | 65 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M8 |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 418281 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2001 |
| Varianta výbavy | 00000000000000006930 |
| Průměr v mm | 63 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 418281 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2001 |
| Průměr v mm | 63 mm |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
| Sériové číslo | 99.1063 |
Dostupnost