VW GOLF III (1H1) 2.0 GL - svařované pouzdro od 8/1995 do 9/1997, 1984 ccm, 79 kW, 107 hp, AEP, Šikmá zadní část
| Průměr v mm | 56 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,644 kg |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Délka [mm] | 95 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 50 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Délka [mm] | 125 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 55 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Průměr v mm | 55 mm |
| Délka [mm] | 125 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost