SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V - svařované pouzdro od 10/2006 do 7/2015, 1968 ccm, 103 kW, 140 hp, BKD, CFHC, velkoprostorová limuzína
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| Průměr v mm | 55 mm |
| Délka [mm] | 90 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | V10-63-0083 |
|---|---|
| pro číslo výrobku | V10-63-9083 |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost
| Průměr v mm | 55 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 125 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,490 kg |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost
| Průměr v mm | 60 mm |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
| Sériové číslo | 99.1060 |
Dostupnost
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
|---|
Dostupnost
| Průměr v mm | 50 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 75 mm |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | V-paska-sponka |
| Číslo produkce | K0550030 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000006919 |
| Průměr v mm | 75 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| pro číslo výrobku | V10-63-0083 |
| pro číslo výrobku | V10-63-9083 |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
| Spojovací díl potrubí | V-paska-sponka |
| Číslo produkce | K0550030 |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 10424 |
|---|---|
| Průměr v mm | 50 mm |
| Délka [mm] | 8,1 mm |
| Délka [mm] | 80 mm |
| Délka [mm] | 90 mm |
| Šířka [mm] | 8 mm |
| Šířka [mm] | 90 mm |
| Výška [mm] | 6,1 mm |
| Výška [mm] | 6,6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,497 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,586 kg |
| Materiál | nerez ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 50 mm |
| Klíčové písmeno | 27 |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
| Spojovací díl potrubí | Upínací objímka |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost