PEUGEOT 405 I (15B) 1.8 Turbo Diesel - svařované pouzdro od 3/1988 do 12/1992, 1769 ccm, 66 kW, 90 hp, A8A (XUD7TE), AJZ (XUD7TEY), limuzína
| Varianta výbavy | 402725 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) | 8000001-> |
| Varianta výbavy | 00000000000000006957 |
| Průměr v mm | 69 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 402725 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) | 8000001-> |
| Varianta výbavy | 00000000000000006959 |
| Průměr v mm | 66 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 66 mm |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
| Sériové číslo | 99.0285 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 69 mm |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
| Sériové číslo | 99.1075 |
Dostupnost