RENAULT TRAFIC II autobus (JL) 2.5 dCi 115 (JL0R, JL0V) - svařované pouzdro od 2/2008, 2463 ccm, 84 kW, 114 hp, G9U 630, autobus
| Průměr v mm | 60 mm |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
| Číslo produkce | K0570114 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 50 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 8,1 mm |
| Délka [mm] | 80 mm |
| Délka [mm] | 90 mm |
| Šířka [mm] | 8 mm |
| Šířka [mm] | 90 mm |
| Výška [mm] | 6,1 mm |
| Výška [mm] | 6,6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,497 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,586 kg |
| Materiál | nerez ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 50 mm |
| Klíčové písmeno | 27 |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
| Spojovací díl potrubí | Upínací objímka |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost