PEUGEOT 806 (221) 2.0 Turbo - svařované pouzdro od 6/1994 do 8/2002, 1998 ccm, 108 kW, 147 hp, RGX (XU10J2TE), velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 4847 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1994 |
| Konstrukční rok do | 10/1998 |
| Průměr v mm | 55 mm |
| Délka [mm] | 125 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1994 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/1998 |
| Průměr v mm | 55 mm |
| Délka [mm] | 125 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1994 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/1998 |
| Průměr v mm | 55 mm |
| Délka [mm] | 125 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Délka [mm] | 58,9 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 125 mm |
| Výška [mm] | 91 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,586 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 55 mm |
| Klíčové písmeno | 27 |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | standard |
|---|---|
| Průměr v mm | 55 mm |
| Délka [mm] | 125 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | longlife |
|---|---|
| Průměr v mm | 55 mm |
| Délka [mm] | 125 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 550 23 9 |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Velikost závitu | M10 |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1998 |
|---|---|
| Průměr v mm | 56 mm |
| Délka [mm] | 125 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1994 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/1998 |
| Průměr v mm | 55 mm |
| Délka [mm] | 125 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 403930 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
| Varianta výbavy | 00000000000000006929 |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 403930 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
| Varianta výbavy | 00000000000000006952 |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 403930 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
| Sériové číslo | 99.1060 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 79 mm |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
| Sériové číslo | 99.1079 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 60 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M8 |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
| Číslo produkce | 0558536 |
Dostupnost
| Kód motoru | XU10J2TE |
|---|---|
| kód ložiska | 1 |
| Průměr v mm | 59,5 mm |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost