MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 Kompressor (202.025) - svařované pouzdro od 10/1995 do 5/2000, 1998 ccm, 132 kW, 180 hp, M 111.944, limuzína
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
| pro číslo výrobku | 351 14 0 |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Velikost závitu | M10 |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 405264 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000006929 |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 405264 |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
| Sériové číslo | 99.1060 |
Dostupnost