RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.6 e (JA0F) - svařované pouzdro od 10/1996 do 10/1999, 1598 ccm, 66 kW, 90 hp, K7M 702, K7M 703, velkoprostorová limuzína
| Varianta výbavy | 405942 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000006957 |
| Průměr v mm | 69 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 405942 |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
| Sériové číslo | 99.1054 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 69 mm |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
| Sériové číslo | 99.1075 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 50 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 80 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
| Číslo produkce | 0570150 |
Dostupnost
| montovaná strana | vstup |
|---|---|
| Průměr v mm | 50 mm |
| Délka [mm] | 80 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 50 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost