ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) - svařované pouzdro od 5/1996 do 12/1997, 1747 ccm, 103 kW, 140 hp, AR 67106, limuzína
| Varianta výbavy | 406081 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000006928 |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 57 mm |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
| Sériové číslo | 99.1057 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 406081 |
|---|---|
| Průměr v mm | 58 mm |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
| Sériové číslo | 99.1073 |
Dostupnost