FIAT FIORINO Skříňová/velkoprostorová limuzína (146_) 70 i.e. 1.4 - svařované pouzdro od 5/1994 do 5/2001, 1372 ccm, 49 kW, 67 hp, 146 C5.000, 146 D5.000, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Průměr v mm | 44,5 mm |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 406910 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
| Varianta výbavy | 00000000000000006924 |
| Průměr v mm | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 43 mm |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
| Sériové číslo | 99.1043 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 406910 |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
| Sériové číslo | 99.1045 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 48 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M8 |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
| Číslo produkce | 0558500 |
Dostupnost