Všechny vozy - svařované pouzdro
| Délka [mm] | 89 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,39 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 87 mm |
| Vnější průměr [mm] | 114 mm |
| Spojovací díl potrubí | svařované pouzdro |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 28 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,195 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 110 mm |
| Vnější průměr [mm] | 127 mm |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 28 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,250 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 132 mm |
| Vnější průměr [mm] | 151 mm |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,362 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 130 mm |
| Vnější průměr [mm] | 136 mm |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 28 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,293 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 131 mm |
| Vnější průměr [mm] | 156 mm |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 113 mm |
| Vnější průměr [mm] | 133 mm |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost
| Průměr v mm | 43 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 125 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 46 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 50 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 50 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 125 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 55 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 95 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 55 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 125 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 56 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 95 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 56 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 125 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 60 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 80 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 45 mm |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 46 mm |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 54 mm |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 55 mm |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Spojovací díl potrubí | pásová příchytka |
|---|---|
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost