Všechny vozy - svařované pouzdro
| Spojovací díl potrubí | pásová příchytka |
|---|---|
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 166 mm |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | svařované pouzdro |
Dostupnost
| Průměr v mm | 36 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 38 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 40 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 40 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 125 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 45 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 125 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 48 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 50 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 70 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 50 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 125 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 52 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 55 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 70 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 58 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 60 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 70 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 63,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 70 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 65 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 70 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 65 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 70 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 70 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 76 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 80 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost