VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 2.0 - Palivové čerpadlo od 6/1998 do 6/2002, 1984 ccm, 85 kW, 115 hp, ABA, AGG, AKR, ATU, AWF, AWG, Kabriolet
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Průměr v mm | 50 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,68 kg |
| Průměr 1 [mm] | 8 mm |
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| počet vstupů/výstupů | 1/1 |
| dodávané množství [l/h] | 85 l/h |
| délka 1 [mm] | 99 mm |
| Délka 2 [mm] | 136 mm |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Hmotnost [kg] | 1,16 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Hmotnost [kg] | 0,98 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Průměr v mm | 110,2 mm |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| Průměr 1 [mm] | 8 mm |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez palivového čidla |
| tlak (psi) | 43,5 psi |
| Počet koncovek | 1 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,92 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3,1 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Dodávané množství [l/min] | 1,33 l/min |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| dodávané množství [l/h] | 65 l/h |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 3 bar |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| Volitelné | Ano |
|---|---|
| Délka [mm] | 132 mm |
| Šířka [mm] | 54,5 mm |
| Výška [mm] | 94,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,7 kg |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 3 bar |
|---|---|
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 2250230 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Průměr v mm | 50 mm |
| Délka [mm] | 135 mm |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez palivového čidla |
| tlak (psi) | 43,5 psi |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15489 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 1E-2-015000 |
| Tlak [bar] | 3,0 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez palivového čidla |
| verze | IAM |
Dostupnost
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Typ snímače | pákový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| tlak od | 3 bar |
| dodávané množství [l/h] | 80 l/h |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15489 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
Dostupnost