SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 4Drive - Palivové čerpadlo od 11/2014 do 8/2020, 1598 ccm, 81 kW, 110 hp, CXXB, kombi
| Číslo podvozku (VIN) od | 5F-D-000 001 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,985 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
| barva krytu | žlutá |
| Provedení zásuvky | Female |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 5 bar |
| pro číslo výrobku | 72936AS |
| verze | ARMAN |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2,90 kg |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
| určeno pro typ vozidla | Osobní automobily |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2,80 kg |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 04B130755E |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0986437440 |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2,20 kg |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2016 |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 5 |
| montovaná strana | strana motoru |
| Příprava paliva | Common Rail |
Dostupnost