RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 e (KA0V) - Palivové čerpadlo od 3/1999 do 8/2003, 1390 ccm, 55 kW, 75 hp, E7J 626, kombi
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 1/1 |
| dodávané množství [l/h] | 130 l/h |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez filtru |
| barva krytu | stříbrná |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1999 |
|---|---|
| Napětí [V] | 13 V |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 70 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 70038A2 |
| dodávané množství [l/h] | 70 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1999 |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 70 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1999 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 70 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1999 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
| Průměr 1 [mm] | 9 mm |
| Průměr 2 [mm] | 22 mm |
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| počet vstupů/výstupů | 1/1 |
| dodávané množství [l/h] | 70 l/h |
| délka 1 [mm] | 64 mm |
| Délka 2 [mm] | 127 mm |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1999 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,08 kg |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 70 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 70038A2 |
| dodávané množství [l/h] | 70 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost