SKODA YETI (5L) 1.4 TSI 4x4 - Palivové čerpadlo od 5/2015 do 12/2017, 1395 ccm, 110 kW, 150 hp, CZDA, SUV
| Tlak [bar] | 4 bar |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 130 l/h |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 4 bar |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 130 l/h |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0919051DB |
|---|---|
| Tlak [bar] | 4 bar |
| dodávané množství [l/h] | 135 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0919051DE |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Tlak [bar] | 4 bar |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1987580054 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Tlak [bar] | 4 bar |
Dostupnost
| pro OE číslo | 04E127025B |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Příprava paliva | Vstřikování benzinu |
Dostupnost
| pro OE číslo | 04E127025D |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Příprava paliva | Vstřikování benzinu |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 4 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 4 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 04E127025A |
|---|---|
| Příprava paliva | přímé vstřikování |
Dostupnost
| pro OE číslo | 04E127025B |
|---|---|
| Příprava paliva | přímé vstřikování |
Dostupnost