AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TDI quattro - Palivové čerpadlo od 10/2011 do 1/2017, 2967 ccm, 180 kW, 245 hp, CDUC, CKVB, CKVC, Šikmá zadní část
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| dodávané množství [l/h] | 180 l/h |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| verze | ARMAN |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 8K0919050Q |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| verze | ARMAN |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 3,80 kg |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 3,80 kg |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Typ paliva | Nafta |
|---|---|
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Typ paliva | Nafta |
|---|---|
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost