VW GOLF III Van (1H1) 1.8 - Palivové čerpadlo od 8/1991 do 12/1997, 1781 ccm, 66 kW, 90 hp, ABS, ADZ, Schránky/šikmá záď
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 4980 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Průměr v mm | 43 mm |
| Délka [mm] | 140 mm |
| Tlak [bar] | 1,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| tlak (psi) | 17,4 psi |
| Počet koncovek | 1 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Pracovní tlak (bar) | 1,2 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 70 l/h |
| Vstřikovací systém | jednobodové vstřikování (SPI) |
Dostupnost
| Pracovní tlak (bar) | 1,2 bar |
|---|---|
| dodávané množství [l/h] | 70 l/h |
| Vstřikovací systém | jednobodové vstřikování (SPI) |
Dostupnost
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 85 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost