SEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI - Palivové čerpadlo od 11/2016 do 8/2018, 1598 ccm, 85 kW, 115 hp, DDYA, kupé
| Typ paliva | Nafta |
|---|---|
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2,90 kg |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
| určeno pro typ vozidla | Osobní automobily |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2,80 kg |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Druh pohonu | pohon předních kol |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 04B130755E |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0986437440 |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2,20 kg |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 33068 |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
Dostupnost
| montovaná strana | strana motoru |
|---|---|
| Příprava paliva | Common Rail |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 33068 |
|---|---|
| Typ vozidla | 5F5 |
| Volitelné | Ano |
Dostupnost