CITROËN XSARA karoserie/kombi 2.0 HDi - Palivové čerpadlo od 9/2000 do 3/2005, 1997 ccm, 66 kW, 90 hp, RHY (DW10TD), karoserie/kombi
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 4 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 150 l/h |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 4,5 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 140 l/h |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,620 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 160 l/h |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 770103 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15311 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1525T4 |
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| Typ paliva | Nafta |
| dodávané množství [l/h] | 130 l/h |
Dostupnost
| topení/chlazení | pro vozidla s přídavným topením |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| Typ snímače | pákový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 1/1 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3,5 bar |
| Typ paliva | Nafta |
| dodávané množství [l/h] | 130 l/h |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15311 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15311 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| Kód motoru | RHY (DW10TD) |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3,5 bar |
| Typ paliva | Nafta |
| dodávané množství [l/h] | 130 l/h |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15311 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
| dodávané množství [l/h] | 130 l/h |
| barva krytu | žlutá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15311 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | Pro vozidla bez přídavného topení |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Hmotnost [kg] | 0,941 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
| dodávané množství [l/h] | 130 l/h |
| barva krytu | žlutá |
| Provedení zásuvky | Female |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| druh pumpy | Křídlové čerpadlo |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3,5 bar |
| Typ paliva | Nafta |
| dodávané množství [l/h] | 130 l/h |
Dostupnost
| pro OE číslo | 00001920NE |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
| číslo čerpadla | CP1 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 00001920NC |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
| číslo čerpadla | CP1 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 4,60 kg |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 4,70 kg |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
| určeno pro typ vozidla | Osobní automobily |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2001 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 8945 |
| Omezení výrobce | Bosch |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
| číslo čerpadla | CR/CP1S3/R65/10 |
Dostupnost