AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro - Palivové čerpadlo od 1/2012 do 10/2018, 1968 ccm, 103 kW, 140 hp, CFFB, SUV
| TECDOC-číslo motoru | 23859 |
|---|---|
| Délka [mm] | 297 mm |
| Šířka [mm] | 114 mm |
| Výška [mm] | 137 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,95 kg |
| Typ paliva | Nafta |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Tlak [bar] | 4,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 2250207 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2,90 kg |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
| určeno pro typ vozidla | Osobní automobily |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 3,00 kg |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0986437434 |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost