PEUGEOT PARTNER velkoprostorová limuzína (5_, G_) 2.0 HDI - Palivové čerpadlo od 2/2000 do 7/2008, 1997 ccm, 66 kW, 90 hp, RHY (DW10TD), velkoprostorová limuzína
| pro OE číslo | 1579FG |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 12569 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2001 |
| pro organizační číslo do | 8994 |
| Omezení výrobce | Bosch |
| Příprava paliva | Common Rail |
| pro OE číslo | 00001920NC |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| číslo čerpadla | CP1 |
| číslo čerpadla | CR/CP1S3/R65/10 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2000 |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2000 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2002 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez elektr.přídavného vytápění |
| Napětí [V] | 13,5 V |
| Hmotnost [kg] | 0,97 kg |
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Dodávané množství [l/min] | 2,65 l/min |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2000 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2002 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektr.přídavným vytápěním |
| Napětí [V] | 13,5 V |
| Hmotnost [kg] | 1,046 kg |
| Tlak [bar] | 0,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Dodávané množství [l/min] | 2,67 l/min |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2000 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2000 |
| Napětí [V] | 13,5 V |
| Hmotnost [kg] | 1,06 kg |
| Tlak [bar] | 2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Dodávané množství [l/min] | 2,67 l/min |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 12569 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2001 |
| pro organizační číslo do | 8994 |
| Omezení výrobce | Bosch |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Typ paliva | Nafta |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 12569 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/2001 |
| Konstrukční rok do | 08/2002 |
| pro organizační číslo od | 8995 |
| Omezení výrobce | Bosch |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Typ paliva | Nafta |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 12569 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2001 |
| pro organizační číslo do | 8994 |
| Omezení výrobce | Bosch |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 08617 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla která mají nezávislé topení |
| Napětí [V] | 13,5 V |
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 2,65 l/h |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 12569 |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2000 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 2,6 bar |
| Typ paliva | Nafta |
| Typ snímače | pákový senzor |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 12569 |
|---|---|
| Rok výroby od | 04/2000 |
| Konstrukční rok do | 06/2000 |
| pro organizační číslo do | 8609 |
| Délka [mm] | 242,5 mm |
| Šířka [mm] | 105 mm |
| Výška [mm] | 130 mm |
| Typ paliva | Nafta |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 250 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 105 mm |
| Výška [mm] | 130 mm |
| Typ paliva | Nafta |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2001 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2002 |
| pro organizační číslo od | 08995 |
| Omezení výrobce | für Hersteller Bosch |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2001 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 08994 |
| Omezení výrobce | für Hersteller Bosch |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 08610 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 2,6 bar |
| topení/chlazení | pro vozidla bez přídavného topení |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| RICAMBI-číslo od | 08988 |
|---|---|
| Číslo RICAMBI do | 10298 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2001 |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| Typ snímače | pákový senzor |
| Proud [A] | 5 A |
| tlak do | 2,6 bar |
| dodávané množství [l/h] | 160 l/h |
| Doplňující výrobek/info 2 | s podávacím čerpadlem |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Tlak [bar] | 2,6 bar |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost