VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.6 - Palivové čerpadlo od 6/2000 do 9/2010, 1595 ccm, 75 kW, 102 hp, AYD, BFS, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 13,5 V |
|---|---|
| Průměr v mm | 122,25 mm |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| Průměr 1 [mm] | 8 mm |
| Průměr 2 [mm] | 8 mm |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| tlak (psi) | 43,5 psi |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
Dostupnost
| Kód motoru | BFS |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Průměr v mm | 121 mm |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| Průměr 1 [mm] | 8 mm |
| Průměr 2 [mm] | 8 mm |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| tlak (psi) | 43,5 psi |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 13,5 V |
|---|---|
| Průměr v mm | 122,25 mm |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| Průměr 1 [mm] | 8 mm |
| Průměr 2 [mm] | 8 mm |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| tlak (psi) | 43,5 psi |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16743 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| Typ paliva | Benzín |
| Typ snímače | pákový senzor |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15466 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez palivového čidla |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 221-824-068-043Z |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15466 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16743 |
|---|---|
| Délka [mm] | 165 mm |
| Výška [mm] | 166 mm |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Průměr v mm | 50 mm |
| Délka [mm] | 135 mm |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez palivového čidla |
| tlak (psi) | 43,5 psi |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1C-4-400 001 |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Omezení výrobce | VDO |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Typ snímače | pákový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| dodávané množství [l/h] | 85 l/h |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 80 l/h |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| dodávané množství [l/h] | 95 l/h |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 90 l/h |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1C-4-400 001 |
|---|
Dostupnost