VOLVO S60 I (384) T5 - Palivové čerpadlo od 7/2000 do 4/2010, 2319 ccm, 184 kW, 250 hp, B 5234 T3, limuzína
| Rok výroby od | 08/2002 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2004 |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 5 |
| dodávané množství [l/h] | 90 l/h |
Dostupnost
| Kód motoru | B5234T3 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Tlak [bar] | 3,9 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| dodávané množství [l/h] | 145 l/h |
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Objemový proud [l/min] | 160 l/min |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost