PEUGEOT 206 Šikmá zadní část (2A/C) 1.6 16V - Palivové čerpadlo od 7/2000 do 4/2009, 1587 ccm, 80 kW, 109 hp, NFU (TU5JP4), Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 09/2000 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/2009 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s interním palivovým filtrem |
| Napětí [V] | 13,5 V |
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| Tlak [bar] | 3,6 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Dodávané množství [l/min] | 1,67 l/min |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2000 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Tlak [bar] | 3,6 bar |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2001 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s kontrolním systémem |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2001 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez kontrolního systému |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2000 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3,6 bar |
| Typ paliva | Benzín |
| Typ snímače | pákový senzor |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2001 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3,6 bar |
| Typ paliva | Benzín |
| Typ snímače | pákový senzor |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2001 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s kontrolním systémem |
| Tlak [bar] | 3,6 bar |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2000 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3,6 bar |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez CAN-Bus-Systému |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1531.41 |
Dostupnost
| Typ paliva | Super (95) bezolovnatý |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
| Tlak [bar] | 3,6 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| verze | IAM |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ snímače | pákový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| dodávané množství [l/h] | 85 l/h |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2001 |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 3,6 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Typ snímače | pákový senzor |
| Proud [A] | 8 A |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| dodávané množství [l/h] | 100 l/h |
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s regulátorem tlaku |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2001 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Tlak [bar] | 3,6 bar |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2001 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Tlak [bar] | 3,6 bar |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s kontrolním systémem |
| Napětí [V] | 12 V |
| Tlak [bar] | 3,6 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 95 l/h |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3,6 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 85 l/h |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 07847 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez CAN-Bus-Systému |
| Hmotnost [kg] | 1,176 kg |
| Tlak [bar] | 3,6 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s kontrolním systémem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2001 |
| pro organizační číslo do | 08910 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez CAN-Bus-Systému |
| Hmotnost [kg] | 0,998 kg |
| Tlak [bar] | 3,6 bar |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,17 kg |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 1 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
Dostupnost