AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI quattro - Palivové čerpadlo od 8/2000 do 5/2003, 1896 ccm, 96 kW, 130 hp, ASZ, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Válcová hlava |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Konstrukční typ těsnění | Ocelové těsnění |
| druh pumpy | Tandemová pumpa |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15351 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 0,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| párová čísla výrobku | 72232 |
| párová čísla výrobku | 72232A2 |
| párová čísla výrobku | 72408 |
| párová čísla výrobku | 72408A2 |
| párová čísla výrobku | 72409 |
| párová čísla výrobku | 72409A2 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 0,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| pro číslo výrobku | 70430A2 |
| párová čísla výrobku | 72232 |
| párová čísla výrobku | 72232A2 |
| párová čísla výrobku | 72408 |
| párová čísla výrobku | 72408A2 |
| párová čísla výrobku | 72409 |
| párová čísla výrobku | 72409A2 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 0,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 0,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| dodávané množství [l/h] | 175 l/h |
| párová čísla výrobku | 70026 |
| párová čísla výrobku | 70026A2 |
| párová čísla výrobku | 70026AS |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 8L 2 0037 900, 8L 21 |
|---|---|
| Zásobování palivem | pro vozidla s chlazením paliva |
| Pracovní tlak (bar) | 0,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8P 5A075 001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8P 7 104 000 |
| Kód motoru | ASZ |
| Pracovní tlak (bar) | 0,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8P 5A075 001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8P 7 104 000 |
| Kód motoru | ASZ |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Pracovní tlak (bar) | 0,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 8L 21 |
|---|---|
| Zásobování palivem | pro vozidla s chlazením paliva |
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
| dodávané množství [l/h] | 180 l/h |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| druh pumpy | Tandemová pumpa |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 0,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| párová čísla výrobku | 72232 |
| párová čísla výrobku | 72232A2 |
| párová čísla výrobku | 72408 |
| párová čísla výrobku | 72408A2 |
| párová čísla výrobku | 72409 |
| párová čísla výrobku | 72409A2 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 0,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| pro číslo výrobku | 70430A2 |
| párová čísla výrobku | 72232 |
| párová čísla výrobku | 72232A2 |
| párová čísla výrobku | 72408 |
| párová čísla výrobku | 72408A2 |
| párová čísla výrobku | 72409 |
| párová čísla výrobku | 72409A2 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 0,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 0,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| dodávané množství [l/h] | 175 l/h |
| párová čísla výrobku | 70026 |
| párová čísla výrobku | 70026A2 |
| párová čísla výrobku | 70026AS |
Dostupnost
| Kód motoru | ASZ |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost