CITROËN XSARA (N1) 2.0 HDi 109 - Palivové čerpadlo od 5/2001 do 3/2005, 1997 ccm, 80 kW, 109 hp, RHZ (DW10ATED), Šikmá zadní část
| Kód motoru | DW10ATED |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s filtrem pevných částic |
| Napětí [V] | 12 V |
| Průměr v mm | 106 mm |
| Délka [mm] | 167 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,85 kg |
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| tlak (psi) | 50,75 psi |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Kód motoru | DW10ATED |
|---|---|
| topení/chlazení | pro vozidla s přídavným topením |
| Hmotnost [kg] | 0,922 kg |
| Tlak [bar] | 3,2 bar |
| Typ paliva | Nafta |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,8 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3,2 bar |
| Typ paliva | Nafta |
Dostupnost
| topení/chlazení | pro vozidla s přídavným topením |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,21 kg |
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2001 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1525-T4 |
| Hmotnost [kg] | 1,03 kg |
| Tlak [bar] | 2 bar |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,906 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 4 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 125 l/h |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,906 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 4 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 125 l/h |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 4 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 150 l/h |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 4,5 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 140 l/h |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,620 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 160 l/h |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 770103 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1525G1 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| dodávané množství [l/h] | 160 l/h |
Dostupnost
| pro OE číslo | 00001525G1 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Tlak [bar] | 2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| dodávané množství [l/h] | 160 l/h |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2001 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1525S3 |
| Tlak [bar] | 3,2 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2001 |
|---|---|
| pro OE číslo | 71755166 |
| Tlak [bar] | 3,2 bar |
| Typ paliva | Nafta |
| pro číslo výrobku | 76973 |
| dodávané množství [l/h] | 190 l/h |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez diesel-částicového filtru (DPF) |
|---|---|
| pro OE číslo | 1525T4 |
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| Typ paliva | Nafta |
| dodávané množství [l/h] | 130 l/h |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2001 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 8945 |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ paliva | Nafta |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2001 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 8946 |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ paliva | Nafta |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| Průměr 1 [mm] | 8 mm |
|---|---|
| Průměr 2 [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| topení/chlazení | pro vozidla s přídavným topením |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| Typ snímače | pákový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 1/1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2001 |
|---|---|
| Příprava paliva | Common Rail |
Dostupnost